سه شنبه های طلائی

سلام عرض میکنم و خوشامد میگم به شما دوست عزیزی که تازه، وارد سایت ما شدی.

امیدوارم آشنائیت با این سایت نقطه عطفی باشه توی زندگیت. و این سایت و مطالبش بتونه بهت کمک کنه تا انسان موفقتری بشی و زندگی زیباتری داشته باشی.

دوست عزیزم، سایت نوزده بیست یه سایت اشتراکیه.

یعنی اینکه اگه فردی از این سایت خوشش بیاد و بخواد به مطالبش دسترسی داشته باشه، عضو ویژه سایت میشه و با پرداخت یه حق اشتراک به صورت دائم و مادام العمر به همه مطالبی که الان روی سایت هست و مطالبی که در آینده روی سایت قرار میگیره دسترسی خواهد داشت.

شما اگه با سایتهای اشتراکی آشنائی داشته باشی معمولا عضویتشون، یک، سه، شش، نه ماهه یا نهایتا دوازده ماهه( یکساله) هست. و اگه کسی مدت عضویتش توی سایت تموم بشه، دیگه به مطالب ویژه دسترسی نخواهد داشت و برای استفاده مجدد، دوباره باید حق اشتراک پرداخت کنه.

ولی ما عضویت را در این سایت به صورت دائم و مادام العمر گذاشتیم طوریکه وقتی فرد یک بار عضو ویژه سایت میشه و حق اشتراک پرداخت میکنه به صورت دائم میتونه به همه مطالب سایت دسترسی داشته باشه.

دوستان، حق عضویت مادام العمر یا دائم توی سایت دو میلیون و هشتصد هزار تومنه. ولی من در طرح سه شنبه های طلائی، سه شنبه هر هفته، به مدت چهار ساعت یه کد تخفیف عالی روی سایت قرار میدم تا اگه کسی خواست عضو ویژه سایت بشه، بتونه با یه تخفیف فوق العاده عضو بشه.

این کد تخفیف هر سه شنبه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ به مدت چهار ساعت فعال میشه و کسانی که تمایل داشته باشن عضو ویژه سایت بشن، توی این چهار ساعت میتونن با وارد کردن کد تخفیف و زدن دکمه اعمال تخفیف، با یه تخفیف فوق العاده عضویت ویژه دائم سایت را به مبلغ دویست و نود هزار تومان تهیه کنن.

کسی که عضو ویژه سایت میشه به صورت مادام العمر و دائم میتونه از تمامی مطالب، دوره ها و محصولات سایت بنا بر نیازی که داره استفاده کنه.

کد تخفیف سه شنبه این هفته یعنی : ۱۴۰۲/۲/۲۶

P78

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جایگاه بنر

محتوای دلخواه