نوزده بیست چیه؟

سلام و عرض ادب:

دوست عزیزم، خوبی؟ سلامتی؟ امیدوارم حال دلت خوب باشه و دنیا بر وفق مرادت باشه.

شاید الان این سوال تو ذهنت باشه که نوزده بیست یعنی چی، چیه و به چه درد من میخوره؟

بذار اینجوری توضیح بدم : دیدی توی دوران تحصیل شاگردائی که درسخونتر و زرنگتر بودن و توی امتحاناتشون نوزده یا بیست میشدن، شاگرد زرنگ به حساب میومدن و اگه میخواستن دنبال درس و دانشگاه برن موقعیتهای بهتری را میتونستن برای خودشون خلق کنن؟

توی زندگی هم همینطوره و آدمائی که آگاهیهای بیشتری داشته باشن توی زندگیشون موفقترن و به اصطلاح نوزده یا بیست هستن. من کامبیز عبدی، اصلا ادعائی ندارم و کوچیک شما هم هستم ولی مطالبی که اینجا میذارم حاصل سالها تجربه، تحقیق و تحصیله و ایمان دارم که میتونه تو را موفقتر و زندگیت را زیباتر کنه.

دوست خوبم، مهمترین دلیلی که باعث شد من این سایت را راه اندازی کنم اینه که بتونم به افرادی که تمایل دارن موفقتر باشن و زندگی بهتر و زیباتری داشته باشن، کمک کنم تا آگاهیشون بیشتر بشه، فکرشون بزرگتر بشه، سدهای ذهنیشون شکسته بشه، باورهای غلطشون اصلاح بشه و باورهای ” میشه “، ” من میتونم ” و ” لیاقتش را دارم ” در اونا شکل بگیره، عزت نفسشون تقویت بشه و از این به بعد خودشون را دست کم نگیرن، بتونن الگوهای خوبی را برای خودشون انتخاب کنن، برای خودشون اهداف و چشم انداز بزرگ مشخص کنن…

و به کمک مطالب این سایت، از لحاظ شخصیتی رشد کنن، مهندسی معکوس، برنامه ریزی، نقشه راه موفقیت و ثروت را یاد بگیرن، تا در نهایت بتونن تصمیمهای بهتری بگیرن و انتخابهای بهتری داشته باشن و زندگی بهتری را برای خودشون بسازن.

( حالا چرا این تصمیم را گرفتم؟ چون خودم کودکی خوبی نداشتم، آگاهی نداشتم، چیزی از رشد و توسعه فردی و نقش اون در زندگی نمیدونستم، چیزی از اهمیت هدفگذاری نمیدونستم، چیزی در مورد مراحل موفقیت، مراحل ثروتمند شدن، هوش مالی نمیدونستم، چیزی در مورد انتخاب، مخصوصا انتخاب شغل و نقش مهم اون در زندگی نمیدونستم، چیزی در مورد کسب و کار نمیدونستم، چیزی در مورد فروش و فروشندگی و اینکه همه ما به نوعی فروشنده هستیم نمیدونستم و…، و همین ندونستن ها و ناآگاهیها باعث شدن ارزش خودم را ندونم، خودمو دست کم بگیرم و به اون چیزی که میتونستم برسم نرسم. تا اینکه یک اتفاقی باعث شد ورق برگرده و مسیر زندگیم عوض بشه و الان هم دوست دارم آشنائیت با این سایت، همون اتفاقی باشه که باعث بشه مثل من، مسیر زندگیت عوض بشه. )

دوست خوبم، وقتی از این مطالب استفاده میکنی دوتا حالت ممکنه پیش بیاد: یا اینکه این مطالب را میدونستی یا نمیدونستی. اگه میدونستی تاکیدی میشه بر دونسته هات و اگه نمیدونستی، اینجا یاد میگیری. موضوعاتی که اینجا در موردشون صحبت میشه، موضوعاتیه که هممون کم و بیش با اونا سر و کار داریم و جزئی جدائی ناپذیر از زندگیمون هستن. پس، اگه قوانین مربوط به اونا را بدونیم میتونیم کیفیت زندگیمون را بهتر کنیم.

من اینجا لیست دوره ها و محصولاتی که در سایت وجود داره را مینویسم. که بعضی از دوره ها یا محصولات کامل شدن و بعضی هم به مرور تکمیل میشن.

لیست دوره ها و محصولات :

دوره ها :

دوره : شاه کلید موفقیت فرزندان، ( این دوره ویژه والدینیه که مصمم هستن تا آگاهانه یه آینده فوق العاده را، برای بچه هاشون بسازن )

دوره : نوجوانان و جوانان موفق ( این دوره به نوجوانان و جوانان کمک میکنه که قدر خودشون را بدونن، خودشون را دست کم نگیرن، بدونن که انتخابهائی که الان میکنن سرنوشتشون را رقم میزنه، بدونن که میتونن به موفقیتهای خیلی بزرگی برسن و بدونن که میتونن اهداف و چشم انداز بزرگی را برای خودشون انتخاب کنن و به کمک دوره نقشه راه رسیدن به خواسته هابه اهداف و چشم اندازشون برسن. )

دوره : نقشه راه رسیدن به خواسته ها ( این دوره به طور واقعی و به وضوح توضیح میده که برای رسیدن به خواسته ها چه مراحلی باید طی بشه و به صورت کامل تمام مراحل را توضیح میده تا در نهایت توی هر زمینه ای که بخواهید به خواسته هاتون برسید )

دوره : نقشه راه ثروت ( این دوره راههای واقعی ثروتمند شدن و چگونگی طی کردن مراحل به دست آوردن پول و ثروت را توضیح میده و بهتون کمک میکنه تا در نهایت ثروتمند بشید )

دوره : تناسب اندام و سلامتی ( این دوره ویژه کسانیه که راههای زیادی را برای وزن کم کردن امتحان کردن، ولی نتونستن به طور دائم به اندام دلخواهشون برسن… )

دوره : هوش مالی ( این دوره به ما توضیح میده که چگونه پول بیشتری به دست بیاریم، پولمون را حفظ کنیم و اون را زیاد کنیم )

محصولات عمومی و اختصاصی :

هدفگذاری : ( این محصول دیدتون را نسبت به هدفگذاری تغییر میده، اینکه چقدر اهمیت داره، چه پیش نیازهائی میخواد، چه هدفهائی را میتونید انتخاب کنید و چجوری به اهدافتون برسید )

باور : ( این محصول میگه که باورها و اعتقادات ما اسکلت شخصیت ما هستن و هر رفتار و گفتار و عملکردی که ما داریم نتیجه باورهامونه و اگه بخواهیم نتایج زندگیمون را تغییر بدیم ابتدا باید باورهامون را تغییر بدیم. و اینکه باور چطوری شکل میگیره و چطوری میشه اون را اصلاح کرد. )

عزت نفس : ( این محصول در مورد اینه که عزت نفس چیه؟ چجوری شکل میگیره؟ چه نقشی توی زندگیمون داره؟ افراد با عزت نفس بالا و همچنین افراد با عزت نفس پائین چه ویژگیهائی دارن و اینکه چجوری میشه عزت نفس را تقویت کرد؟ وقتی عزت نفسمون را تقویت میکنیم چه تاثیری توی زندگیمون داره؟ وقتی با استفاده از این محصول عزت نفست تقویت میشه، بیشتر خودت را دوست داری، برای خودت ارزش قائل میشی، اهداف بزرگتری برای خودت تعیین میکنی، بیشتر از طرف دیگران پذیرفته میشی، توی روابط، مراودات و معاملاتت عملکرد بهتری داری و در کل آدم موفقتری میشی)

اعتماد به نفس : ( این محصول میگه اعتماد به نفس چیه؟ چه نقشی در زندگیمون داره؟ چجوری میتونیم اعتماد به نفسمون را افزایش بدیم؟ اعتماد به نفس بالا چه تاثیری توی زندگیمون داره؟ )

مهارتهای ارتباطی : ( این محصول میگه بلد بودن مهارتهای ارتباطی چقدر میتونه توی تمام جنبه های زندگیمون تاثیر مثبت بذاره، ویژگیهای افرادی که مهارتهای ارتباطی را بلدن و اونائیکه مهارتهای ارتباطیشو ضعیفه چیه؟ و چطوری میتونیم مهارتهای ارتباطیمون را تقویت کنیم؟ )

قوانین موفقیت : ( این محصول میگه جهان هستی تماما بر پایه قوانینی ثابت و تغییر ناپذیر بنا شده، و سپس قوانین مهم و کاربردی را توضیح میده. قوانینی که میتونه زندگی ما را متحول کنه، ما را موفقتر و ثروتمندتر کنه. )

موانع موفقیت : ( توی این محصول به وضوح میگم که چه چیزائی مانع موفقیت ما هستن و چجوری باید بر این موانع غلبه کنیم تا به موفقیت برسیم. )

مقالات : ( توی مقالات مطالب یا نکاتی را صحبت میکنم که چکیده صدها کتاب و سالها تجربه و تحقیقه و میتونه دیدت را بازتر کنه طوری که تصمیمها و انتخابهای بهتری داشته باشی و در کل نسبت به امور آگاهتر بشی )

شغل و درآمد : ( اگه منوی سایت را نگاه کنی یه قسمتی داره با عنوان شغل و درآمد که توضیحات مربوطه را همونجا دادم و به خاطر اهمیتی که داره توی منو یه قسمت را به صورت مجزا بهش تخصیص دادم. )

و…

دوستان، مطالب سایت دو نوع هستن. یه سریشون رایگانه و در دسترس همه هست. ولی یه سری از مطالب که در قالب دوره و محصولات وجود دارن فقط در دسترس افرادیه که عضو ویژه سایت هستن و اشتراک دائم سایت را تهیه دارن.

شما میتونید از قسمت راهنمای سایت تعداد جلسه ای که در هر دوره یا محصول آماده شده را مشاهده کنید.

برای تهیه اشتراک ویژه و مادام العمر میتونید از اینجا اقدام کنید.

یا حق…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جایگاه بنر

محتوای دلخواه