چرا نوزده بیست؟

سلام و عرض ادب:

شاید الان این سوال تو ذهنت باشه که نوزده بیست یعنی چی، چیه و به چه درد من میخوره؟

دوست عزیزم، دیدید توی دوران تحصیل شاگردائی که درسخونتر و زرنگتر بودن و توی امتحاناتشون نوزده یا بیست میشدن، شاگرد زرنگ به حساب میومدن و اگه میخواستن دنبال درس و دانشگاه برن موقعیتهای بهتری را میتونستن برای خودشون خلق کنن. توی زندگی هم همینطوره و آدمائی که آگاهیهای بیشتری داشته باشن توی زندگیشون موفقترن و به اصطلاح نوزده یا بیست هستن. من اصلا ادعائی ندارم و کوچیک همه شما هم هستم ولی مطالبی که اینجا میذارم حاصل سالها تجربه، تحقیق و تحصیله و با هدف آگاهی بخشی آماده و بارگذاری میشه و ایمان دارم که میتونه بهمون کمک کنه تا توی زندگیمون موفقتر و به اصطلاح نوزده یا بیست بشیم.

دوستان، مهمترین دلیلی که باعث شد من این سایت را راه اندازی کنم اینه که بتونم به افرادی که تمایل دارن موفقتر باشن و زندگی بهتری داشته باشن، کمک کنم تا آگاهیشون بیشتر بشه، فکرشون بزرگتر بشه، سدهای ذهنیشون شکسته بشه،باورهاشون سازنده بشه و باورهای ” میشه “، ” من میتونم ” و ” لیاقتش را دارم ” در اونا شکل بگیره، عزت نفسشون تقویت بشه، الگوهای خوبی را برای خودشون انتخاب کنن، برای خودشون هدف مشخص کنن.

و به کمک مطالب این سایت، مهندسی معکوس، برنامه ریزی، نقشه راه موفقیت و ثروت را یاد بگیرن، اصول کاسبی، بازاریابی، تبلیغات و فروش را یاد بگیرن…، تا در نهایت بتونن تصمیمهای بهتری بگیرن و انتخابهای بهتری داشته باشن و زندگی بهتری را برای خودشون بسازن.

دوستان، وقتی شما از این مطالب استفاده میکنید دوتا حالت ممکنه پیش بیاد: یا اینکه شما این مطالب را میدونستید یا نمیدونستید. اگه میدونستید تاکیدی میشه بر دونسته هاتون و اگه نمیدونستید، اینجا یاد میگیرید.

دوستان، موضوعاتی که اینجا در موردشون بحث میشه، موضوعاتیه که هممون کم و بیش با اونا سر و کار داریم و جزئی جدائی ناپذیر از زندگیمون هستن. پس، اگه قوانین مربوط به اونا را بدونیم میتونیم کیفیت زندگیمون را بهتر کنیم.

من اینجا لیست دوره ها و محصولاتی که در سایت وجود داره را مینویسم. که بعضی از دوره ها یا محصولات کامل شده اند و بعضی هم به مرور تکمیل میشن.

شما میتونید از قسمت راهنمای سایت تعداد جلسه ای که در هر دوره یا محصول آماده شده را مشاهده کنید.

لیست دوره ها و محصولات :

دوره ها :

– فرزندم، موفقیت حق توست…

– نوجوانان و جوانان موفق

– کاسب موفق و میلیونر

– نقشه راه موفقیت

– نقشه راه ثروت

– تناسب اندام

– هوش مالی

محصولات عمومی و اختصاصی :

– هدفگذاری

– باور

– عزت نفس

– اعتماد به نفس

– مهارتهای ارتباطی

– قوانین موفقیت

– موانع موفقیت

– بازاریابی

– تبلیغات

– فروش

– مدیریت و رهبری

– مذاکره

مقالات

– شغل و درآمد

– و…

دوستان، مطالب سایت دو نوع هستن. یه سریشون رایگانه و در دسترس همه هست. ولی یه سری از مطالب که در قالب دوره و محصولات وجود دارن فقط در دسترس افرادیه که عضو ویژه سایت هستن و اشتراک دائم سایت را تهیه کردن.

ضمن اینکه اعضاء ویژه، یعنی کسانی که اشتراک دائم سایت را تهیه کردن میتونن توی کانالهای وی آی پی ما در ایتا هم عضو بشن.

ما به کمک همکارانمون در مجموعه نوزده بیست به صورت مستمر در کاناهای وی آی پی، مطالب دوره ها و محصولات را به شما یادآوری میکنیم. و به صورت مستمر تمریناتی در جهت رسیدن به نتیجه دلخواه بهتون داده میشه.

حالا چرا برای اعضای ویژه علاوه بر دسترسی به مطالب دوره ها، کانالهای وی آی پی راه اندازی کرده ام؟ دوستان، یه مشکل خیلی بزرگی که توی آموزشها وجود داره اینه که مثلا شخص کتابی یا دوره ای یا آموزشی را تهیه میکنه. و خیلی هم شوق و ذوق داره. ولی بعد از مدت کوتاهی اون آموزش را فراموش میکنه و کلا بی خیال میشه.

من برای جلوگیری از فراموشی و دادن انگیزه و تمرین و تکرارِ مطالب دوره ها و محصولات، این کانالهای وی آی پی را راه اندازی کردم تا اعضا بهترین و بیشترین نتیجه ممکن را بگیرن.

لیست کانالهای وی آی پی:

– کانال اختصاصی فرزندم، موفقیت حق توست…

– کانال اختصاصی اعتماد به نفس، عزت نفس و خودباوری

– کانال اختصاصی تناسب اندام و سلامتی

– کانال اختصاصی نقشه راه موفقیت و ثروت

یا حق…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جایگاه بنر

محتوای دلخواه