معرفی سایت

همونطور که قبلا هم گفتم من علاقه خیلی خیلی زیادی به کتاب خوندن و کلا آموزش دیدن دارم. هرجا یه کتابی ببینم که توجهم را جلب بکنه میخرم یا اگه ببینم دوره ای یا کارگاهی به دردم میخوره شرکت میکنم. مخصوصا اگه در مورد فرزندپروری، موفقیت یا کسب و کار باشه. بعضی وقتا هم کتابی را میخرم یا دوره و کارگاهی را شرکت میکنم ولی بعد میبینم اون چیزی نبود که میخواستم ولی هیچ وقت ناراحت نمیشم چون اعتقاد دارم اگه از یه کتاب، دوره یا کارگاهی فقط یه نکته مفید و کاربردی هم به دست بیارم ارزشش را داره و چه بسا دونستن و به کار بستن همون یه نکته بتونه زندگی من را متحول کنه.

حالا چی شد که تصمیم گرفتم این سایت را راه بندازم؟

وقتی دیدم کتابهایی که خوندم و دوره هایی که گذروندم خیلی به دردم خورده و مخصوصا وقتی دیدم این اطلاعاتی که به دست آوردم توی زندگی خودم خیلی تاثیر گذار بوده، طوریکه فکرم بزرگتر شده، باورهام تغییر کرده، عزت نفس و اعتماد به نفسم تقویت شده، وضعیت مالیم بهتر شده، رفتارم با بچه هام زمین تا آسمون عوض شده، شخصیتم عوض شده و … تصمیم به راه اندازی این سایت گرفتم. تصمیم گرفتم توی این سایت چیزهای مفید و کاربردی که یاد گرفته ام را با کسانی که تمایل دارن به اشتراک بذارم. از ناکامیهام و علت اون ناکامیها بگم، از آگاهی و نقش مهمی که توی زندگی داره، از داشتن چشم انداز، از باورهای سالم، از الگو، از آموزش، از عزت نفس، از اصول کسب و کار، از قوانین فرزند پروری، از قوانین و موانع موفقیت، از مهمترین عامل ثروتمند شدن و …

دوستان :

  • -هر پدر یا مادری دوست داره فرزندش موفق بشه و سربلندش کنه
  • -هر جوونی دوست داره بتونه استقلال داشته باشه و آینده درخشانی داشته باشه
  • -هر کارمندی دوست داره بتونه ارتقا بگیره و درآمد بیشتری داشته باشه
  • -هر کاسبی دوست داره مشتریهای بیشتری داشته باشه و کسب وکارش رونق بیشتری داشته باشه
  • -هر انسانی دوست داره احساس ارزشمندی بیشتری بکنه و عزت نفس بالاتری داشته باشه
  • -همه ما میخواهیم بتونیم شغل بهتری داشته باشیم، درآمدمون بالاتر باشه و زندگی راحتتر و ثروت بیشتری داشته باشیم.
  • -و ..

و من جواب همه این چیزا را لا به لای مطالب، دوره ها و محصولات سایت دادم. من این سایت را با عشق و دلی راه انداخته ام و تمام سعی ام را میکنم که مطالبی که آموزش میدم کاربردی باشه و بتونه کمک کننده و راهگشا باشه. و به افراد کمک کنه تا به خواسته هاشون برسن.

اگه به منوی سایت نگاه کنید از چند بخش تشکیل شده، در منو گزینه ای با نام معرفی هست که از چند زیر منو تشکیل شده : بیوگرافی، معرفی سایت، راهنمای سایت، رسالت من و مقالات. که حتی توی این بخشها هم نکات بسیار بسیار زیاد و کاربردی وجود داره که میتونه خیلی کمک کننده باشه.

دوره ها هم که از روی عنوانشون مشخصه که در مورد چیه.

توی این دوره ها راهکارهایی که گفته میشه واقعا تست شده و کاربردیه. و اگه واقعا بهشون عمل بشه میتونه زندگی هر فردی را متحول کنه.

توی قسمت محصولات در مورد اعتماد به نفس، عزت نفس، باورها، هدفگذاری، مهارتهای ارتباطی و …صحبت میکنم.

در قسمت قوانین موفقیت میگم که موفق شدن چه قوانینی داره و اونا را توضیح میدم و در قسمت مقالات هم، مقالات آورده شده.

توی قسمت شغل و درآمد با توضیح سبکهای درآمدی، راههای به دست آوردن شغل و یادآوری نقش مهمی که انتخاب شغل توی زندگیمون داره میخوام دیدتون را باز کنم که اگه هنوز شغلی انتخاب نکردید آگاهانه تر این کار را بکنید و اگه شغل دارید بدونید این شغل آیا میتونه شما را به آرزوها و رویاهاتون برسونه یا نه.

و در قسمت خدمات هم آیتمهای مشاوره، کارگاه هست که توی خودشون توضیحات کامل داده شده.

و گزینه آخر که نوشته ورود برای ثبت نام یا ورود به سایت هست. که از قسمت ثبت نام میتونید همزمان ثبت نام کنید و اشتراک دائم را تهیه نمائید. و از قسمت ورود اعضاء ویژه میتونید با وارد کردن رمز و پسورد به تمام قسمتها و مطالب سایت دسترسی داشته باشید.

یا حق…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جایگاه بنر

محتوای دلخواه