ارزش ریالی

دوست عزیزم، واقعا دوست ندارم روی دوره ها، محصولات و مطالبی که توی این سایت آموزش میدم قیمت بذارم. چرا که دقیقا، دونستن و به کار بردن همین مطالبه، که باعث تفاوت، توی زندگی آدمهای موفق و معمولی میشه.

دوست خوبم، توی هر کدوم از قسمتها، مطالبی که گفته میشه حکم الماس را داره، البته اصلا قصد خود ستائی و تعریف از خودم را ندارم ولی واقعا به این نکته پی بردم که اغلب کسانیکه موفق هستن، زندگی خوب دارن، شغل خوب دارن، درآمد خوب، مسافرتهای خوب، جایگاه اجتماعی خوب، خونه خوب، ماشین خوب دارن، فرزندان خوب و موفقی دارن…، این چیزا را میدونن و به کار میبندن و برعکس، آدمائی که زندگی معمولی یا فقیرانه دارن یا این مطالب را نمیدونن یا اگر هم دست و پا شکسته میدونن ولی بهشون عمل نمیکنن…

من خودم اعتراف میکنم که تا چند سال پیش این مطالب را نمی دونستم و واقعا به خاطر ندونستنشون خیلی توی زندگیم عقب افتادم. ولی وقتی هم که متوجه شون شدم با جون و دل به سمتشون رفتم و سعی کردم و میکنم که جبران گذشته هام را بکنم.

من تضمین میکنم و قول میدم اگه کسی واقعا این مطالب را پیگیری کنه، یاد بگیره و خوب بهشون عمل کنه میتونه کیفیت زندگیش را توی همه زمینه ها چندین برابر ارتقاء بده.

دوستان، مطالبی که توی این سایت مطرح میشن کاملا به همدیگه مرتبط هستن. چون مباحثی هستن که ما با همه اونا سرو کار داریم و جزئی از زندگیمون هستن: پول، شغل، درآمد، کسب و کار، عزت نفس، اعتماد به نفس، باورها، مهارتهای ارتباطی، هدفگذاری، چشم انداز، رابطه با فرزندان، داشتن فرزندان موفق  و ….

بنابراین، به جای اینکه دوره ها و محصولات را جدا جدا قیمت گذاری کنم، روش دسترسی به دوره ها، محصولات و مطالب سایت را بر اساس عضویت ویژه گذاشتم تا فردی که عضو ویژه سایت  میشه، بتونه با پرداخت یه حق اشتراک، به صورت مادام العمر، به تمام مطالب و دوره های سایت دسترسی داشته باشه.

من مبلغ حق اشتراک یا همون عضویت ویژه را خیلی مناسب گذاشتم تا همه بتونن استفاده کنن. این را گفتم که مواظب باشید این قیمت پایین باعث نشه فکر کنید مطالب به درد نمیخورن و ازشون بگذرید.

و نکته مهمتر اینکه چیزائی که اینجا گفته میشه کاربردی کاربردیه. چیزائی نیست که برای چند روز حالتون را خوب کنه، هیجانیتون کنه، ولی آخرش نتیجه ای نداشته باشه.

حرفهائی که اینجا گفته میشه خود خود زندگی هستن. تمام چیزایی که ما توی زندگیمون با اونا سر و کار داریم و اگه اونا را ندونیم مغبون و زیان دیده میشیم.

من اعتراف میکنم که اگه خودم توی دوران نوجوانی یا جوانیم با این مسائل آشنا میشدم مطمئنا خیلی خیلی از لحاظ موقعیت اجتماعی و از نظر مالی  موفقتر از الانم میشدم.

( اگه کودکی غنی تری داشتم، اگه باورهای درستتر و قویتری داشتم، اگه عزت نفس و اعتماد به نفس بالاتری داشتم، اگه آدم هدفمندی بودم، اگه برای آینده ام چشم انداز داشتم، اگه نقش مهم انتخاب شغل را درک میکردم، اگه سبکهای درآمدی را میشناختم، اگه قوانین کسب و کار را میدونستم، اگه قوانین جهان هستی را میشناختم، اگه هوش مالی بالائی داشتم، اگه اصول سرمایه گذاری را بلد بودم و هزارتا اگرهای دیگه که اگر میدونستم خیلی زندگیم فرق میکرد. ( و در کل اگه آدم آگاهتری بودم، چرا که آگاهی رمز برنده بودن و زندگی بهتره ). و سعی میکنم تمام این چیزائی که نام بردم را به صورت عملی و کاربردی براتون توضیح بدم. )

ولی بازم خدا را شکر میکنم که هرچند دیر، ولی باز با این مسائل آشنا شدم و بازم خدا را شکر که این لیاقت و افتخار را به من داد تا بتونم به بقیه همنوعانم هم کمک کنم.

برای تهیه اشتراک دائم و دسترسی به تمامی مطالب، دوره ها و محصولات سایت میتونی از اینجا اقدام کنی.

یا حق…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جایگاه بنر

محتوای دلخواه