ضمانت نامه

دوستان همونطوری که توی قسمت رسالت من گفتم، من عاشق این کار و این سایت هستم چرا که میتونم از طریق این سایت تجربه هایی که در طی سالهای سال کسب کردم را با بقیه به اشتراک بذارم.

و همونطور که در قسمت ارزش ریالی گفتم، من تصمیم گرفتم در ابتدای کار حق اشتراک را یه مبلغ ناچیز در نظر بگیرم و بعد به مرور قیمت را به قیمت اصلی خودش برسونم.

و از اونجاییکه اعتقاد قلبی شدیدی دارم مبنی بر اینکه پولی که قراره وارد زندگی من بشه باید با رضایت کامل مخاطبم باشه و این را هم میدونم مخاطب در صورتی راضیه که آموزشهای من به دردش بخوره و بتونه برای داشتن یه زندگی بهتر بهش کمک کنه. پس، اگه قرار باشه مطالب و آموزشهای من نتونه به مخاطبم کمک کنه منم راضی به استفاده این پول نیستم.

به همین خاطر و برای اینکه خیال مخاطبم را از بابت خرید راحت کنم و ریسک خریدش را صفر کنم یه ضمانت محکم بازگشت وجه قرار دادم که اگه کسی واقعا حس کرد مطالب نمیتونه کمکی بهش بکنه بدون هیچ شرطی پولش را بهش برگردونم.

بنابراین اگه خواستی عضو سایت ما باشی با خیال راحت عضو شو و اصلا نگران نباش و موقع پرداخت یه عکس از فیش پرداختیت بگیر و نزد خودت نگه دار تا اگه یه وقت احساس کردی مطالب به دردت نمیخوره عکس فیشت را توی واتساپ یا ایتا برای ما بفرست و بدون هیچ قید و شرطی پولت را پس بگیر.

امیدوارم مطالب و دوره ها بتونه بهتون کمک کنه تا زندگیتون در تمام جوانب چندین برابر بهتر بشه.

یا حق…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جایگاه بنر

محتوای دلخواه