مشاوره

شما میتونید از قبل و با هماهنگی در زمینه های زیر وقت مشاوره دریافت کنید :

( البته وقتهای مشاوره خیلی محدوده و ما در روز فقط یک مشاوره یک و نیم ساعته داریم و اولویت با افرادیه که زودتر ثبت نام کنن.

*مشاوره جهت راه اندازی کسب و کار : ارسال عدد ۱

( اگه میخواهید کسب و کاری را راه اندازی کنید من با بررسی کامل پلن شما، بهتون میگم که کارتون جواب میده یا نه. و اگه جواب میده چجوری شروع کنید بهتره و اگه خواستید کنارتون میمونم و کسب و کارتون را به بهترین نحو رشد میدم. و اگرم ببینم جواب نمیده همون موقع بهتون میگم تا جلو ضرر هنگفتی که در انتظارتون هست را بگیرید.)

*مشاوره جهت فروش بیشتر : ارسال عدد ۲

( اگه کسب و کاری دارید، اگه تخصصی دارید، اگه دانش یا تخصصی دارید یا اگه کالای خاصی دارید و میخواهید فروش و درآمد بیشتری داشته باشید من تمام قد در کنارتون هستم و بهتون کمک میکنم تا به بیشترین حد فروشتون برسید. )

*مشاوره جهت هدفگذاری : ارسال عدد ۳

( اگه هنوز هدف و چشم انداز خاصی توی زندگیتون ندارید من با بررسی پتانسیلها، علایق و استعدادتون بهتون کمک میکنم تا بهترین و مناسبترین اهداف و چشم انداز را برای خودتون تعیین کنید. )

*مشاوره سرمایه گذاری : ارسال عدد ۴

( اگه پولی دارید یا اینکه سرمایه های دیگه ای دارید و میخواهید سرمایه گذاریهای پرسودی داشته باشید ولی نمی دونید باید چکار کنید من بهتون کمک میکنم تا سرمایه گذاریهای فوق العاده ای انجام بدید طوری که در عرض چند سال بدون در نظر گرفتن تورم سرمایه تون چند برابر بشه. )

*مشاوره رشد شخصی : ارسال عدد ۵

( اگه میخواهید شخصیتتون را ارتقا بدید، باورهاتون را تغییر بدید، عزت نفس و اعتماد به نفستون را تقویت کنید، عادتهاتون را تغییر بدید، اهداف بزرگ و چشم انداز خوبی را برای خودتون ترسیم کنید و در کل میخواهید به موفقیتهای خیلی خیلی بزرگی دست پیدا کنید من کمکتون میکنم. )